See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flödescytometer
Beskrivning: Upphandling av flödescytometrar.
Föregående meddelande: 012123-2023
Intern identifierare: K 2023-4674
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Beskrivning: Upphandling av flödescytometer.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: MTU/MTP (4)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde B