82765-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Modersmålsundervisning och Studiehandledning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelModersmålsundervisning och Studiehandledning
BeskrivningÖrnsköldviks kommun upphandlar fjärrundervisning inom modersmålsundervisning och studiehandledning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106495:Lot:1