2. Förfarande
Förfarande
Titel: RF Modulator
Beskrivning: Upphandling av RF Modulator till linjäracceleratorn (LINAC) vid MAX IV-laboratoriet, Lunds universitet.
Intern identifierare: V 2025/2550
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32233000 Radiofrekvensförstärkare
Ytterligare klassificering (cpv): 31711424 Klystroner, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: RF Modulator