2. Förfarande
Förfarande
Titel: Persondosimetritjänst
Beskrivning: Ramavtal avseende prenumerationstjänst för persondosimetrar.
Intern identifierare: K 2025-8571
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90721000 Miljösäkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Persondosimetri
Beskrivning: Ramavtal på prenumerationstjänst för persondosimetrar
Intern identifierare: 1828087-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav (1)
Beskrivning: Ramavtal på prenumerationstjänst för persondosimetrar.
Intern identifierare: 1828088-1