2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plasmainfrysare
Beskrivning: Plasmainfrysare
Intern identifierare: IN-IN25-0175
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 42513100 Frysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000