828165-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster
BeskrivningForshaga bostäder bjuder in att lämna anbud avseende avtal för Städtjänster. För att lämna anbud så ska anbudsgivaren boka en tid med Forshaga bostäder kontaktperson och varit på plats för att få rätt uppfattning om uppdraget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117453:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning