2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Eplanering, resurskonsulter
Beskrivning: Eplanering är en applikation/modul i Locums ERP-system som behöver kontinuerlig vidareutveckling samt förvaltningsstöd.
Intern identifierare: LOC 2025-2420
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000