See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däcktjänster till lätta och tunga fordon
Beskrivning: Kalmar kommun, genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av ramavtal av Däck och däcktjänster till lätta och tunga fordon i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2024-119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000