2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell fordonsleasing
Beskrivning: Vårgårda kommun och Herrljunga kommun har ett löpande behov av finansiell fordonsleasing. Upphandlingen omfattar: - Leasing av lätta fordon under 3,5 ton - Övriga leasingobjekt som tunga fordon och övrig lös egendom
Intern identifierare: 23/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000