828625-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Property Maintenance, Lusaka
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProperty Maintenance, Lusaka
BeskrivningThis contract relates to Property Maintenance at the Swedish Embassy, Ambassador’s Residence and two Dwellings in Lusaka.
Intern identifierare4686/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000