2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Sida har ett behov av ett system som stödjer hela rekryteringsprocessen, från behovsanalys till avslutad anställning, och som bidrar till en kvalitetssäkrad, effektiv och rättssäker rekrytering.
Intern identifierare: 25/000896
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48210000 Programvara för nätverk, 48219300 Programvara för administration, 48310000 Programvara för dokumentredigering, 48312000 Programvara för elektronisk publicering, 48510000 Programvara för kommunikation, 48517000 IT-programvara, 72250000 System- och stödtjänster, 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rekryteringssystem