828894-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Erfaren Projektingenjör till Järnvägsenhet 1, Investering Väst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelErfaren Projektingenjör till Järnvägsenhet 1, Investering Väst
BeskrivningResurskonsult i rollen som Erfaren Projektingenjör på IVvrj 1 är ett projektledningsstöd till projektledaren (PL), specialister och andra projektmedlemmar i enskilda projekt. Resurskonsulten stödjer PL i att leda och styra projektet med avseende på projektets tid, kostnad och innehåll. Som Erfaren Projektingenjör avses i detta uppdrag att vara erfaren och självgående och på det sättet kunna vara förutseende i rollen och ta mer ansvar för arbetsuppgiften men också att den utförs och att planera för den
Intern identifierareKOM-419034
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareErfaren Projektingenjör till Järnvägsenhet 1, Investering Väst