82899-2026 - Resultat
Sverige – Mejeriprodukter – Livsmedel - Färsk mjölk och mjölkprodukter 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - Färsk mjölk och mjölkprodukter 2025
BeskrivningFärsk mjölk och mejeriprodukter
Intern identifierareRB2024-0553
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLivsmedel - Färsk mjölk och mjölkprodukter 2025