Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde