2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processkemikalier VA-verksamhet
Beskrivning: Upphandlingen avser processkemikalier för VA-verksamhet åt WessmanBarken Vatten & Återvinning AB. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24300000 Basiska oorganiska och organiska kemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123140:Lot:1