2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betallösning för parkering
Beskrivning: Betaltjänster för parkering på Malmö stads gatuparkeringar.
Intern identifierare: TN-2025-2194
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Betallösning för parkering