2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemmodul för PET-radiofarmaka
Beskrivning: Se förhandsinsyn
Intern identifierare: UPPH2025-00388
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33124000 Utrustning och artiklar för diagnostik och radiodiagnostik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000