2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationstjänster
Beskrivning: Upphandling av Kommunikationstjänster.
Intern identifierare: 2025-O000873
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341100 Reklamrådgivning, 79341400 Reklamkampanjer, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fullservicebyrå för kommunikationstjänster
Beskrivning: Upphandling av kommunikationstjänster
Intern identifierare: 1677637-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grafisk formgivning
Beskrivning: Upphandling av grafisk formgivning
Intern identifierare: 1677639-1
Huvudklassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (9)
Intern identifierare: 1811619-2