2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbigångsspår Lekarekulle
Beskrivning: Upphandling av projektering för Järnvägsplan och Bygghandling.
Intern identifierare: KOM-418411
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Förbigångsspår Lekarekulle