2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bostad med särskild service och daglig verksamhet
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för Bostad med särskild service och daglig verksamhet.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85311200 Social omsorg för handikappade
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001