829472-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägarbeten – Utförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 721, GC-väg och väg 725
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 721, GC-väg och väg 725
Beskrivning: Utförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 721, , GC-väg och väg 725.
Intern identifierare: KOM-418671
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233228 Ytbeläggningsarbete, 45233251 Nybeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Utförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 721, GC-väg och väg 725.
Intern identifierare: Utförande av Beläggning Varm/halvvarm massa inom BD-län, väg 721, GC-väg och väg 725