2. Förfarande
Förfarande
Titel: Development of Pramipexol placebo tablet and manufacturing, packaging, labelling for clinical study
Beskrivning: Development of Pramipexol placebo tablet and manufacturing for clinical study
Intern identifierare: V 2025/3476
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Development of Pramipexol placebo tablet and manufacturing, packaging, labelling for clinical study