2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI-HR-system
Beskrivning: RFI/hearing gällande HR-system för schema, LAS-hantering, rehabilitering, medarbetarsamtal, pension, resor-och utlägg samt löneöversyn.
Intern identifierare: 25RS12822
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48810000 Informationssystem