830325-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Mobil kärltvätt av avfallskärl hos Örebro kommuns verksamheter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobil kärltvätt av avfallskärl hos Örebro kommuns verksamheter
BeskrivningMobil kärltvätt av avfallskärl hos Örebro kommuns verksamheter
Intern identifierareKs 1906/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000