2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för en samlad lösning av ekonomisystem, avtalsuppföljning och beslutsstöd
Beskrivning: Tierps kommun vill göra en marknadsanalys avseende möjligheten att samla funktioner runt ekonomi, avtal och beslutsstöd för att få en smidig process och stöd i det strategiska arbetet i kommunen.
Intern identifierare: 2025-161
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30211300 Dataplattformar