2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem, Handledning för personal i SLSO
Beskrivning: Upprättande av Steg 1 Dynamiskt inköpssystem, handledning av personal inom SLSO
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121278:Lot:1