2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Kommunikations- och Reklambyråtjänster 2026
Beskrivning: Trollhättans Stad önskar upphandla ramavtal gällande kommunikations- och reklambyråtjänster med avtalsstart hösten 2026. Upphandlingen är i två steg: Steg 1 är Kvalificering. Max 5 ansökanslämnare kvalificeras till Steg 2 Anbudsinlämning.
Intern identifierare: 2025/561
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000