830706-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggledning/projektering inom underhållsbeläggning i DH i Västra regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledning/projektering inom underhållsbeläggning i DH i Västra regionen
Beskrivning: Byggledning/projektering inom underhållsbeläggning i DH i Västra regionen
Intern identifierare: KOM-419719
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledning/projektering inom underhållsbeläggning i DH i Västra regionen