See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slutbehandling orötat och rötat slam
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i upphandlingen av slutbehandling av orötat och rötat slam! Upphandlingen avser ett ramavtal för köp av tjänst för hämtning av slam med lastning, transport och slutligt omhändertagande av orötat och rötat slam för tre orter i Dalarna. Ta chansen att tillhandahålla tjänsten slutbehandling av slam, vi ser fram emot erat anbud.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513800 Behandling av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107914:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam, 90513600 Avlägsnande av slam, 90510000 Avfallshantering