83095-2020 - ResultatSverige-Örebro: Chefsutbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledarskapsutbildning
Referensnummer: 18RS751
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80532000 Chefsutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ledarskapsutbildningar för olika chefsnivåer, avser 2 olika utbildningar med olika oberoende konsulter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80500000 Utbildningstjänster, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen