See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård samt ramavtal fönsterputs
Beskrivning: Lokalvård uppdelat på 8 kontrakt och 1 ramavtal för fönsterputs.
Intern identifierare: 2022/850
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av Lokalvård samt Ramavtal Fönsterputs
Beskrivning: Lokalvård och fönsterputs.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Beskrivning: Delen väljs av leverantör om "ESPD" EJ används.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Obligatoriska bilagor
Beskrivning: Mervärdesmodell.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 1
Beskrivning: Lokalvård område 1.
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område 2
Beskrivning: Lokalvård område 2.
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Område 3
Beskrivning: Lokalvård område 3
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Område 4
Beskrivning: Lokalvård område 4
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Område 5
Beskrivning: Lokalvård område 5
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Område 6
Beskrivning: Lokalvård område 6
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Område 7
Beskrivning: Lokalvård område 7
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Område 8
Beskrivning: Lokalvård område 8
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: Ramavtal Fönsterputs