830995-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Upphandling av entreprenad Glasbruket 3, Kontorsanpassning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av entreprenad Glasbruket 3, Kontorsanpassning
BeskrivningKontorsanpassning Glasbruket 3.
Intern identifierareFSK 2025/284
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av entreprenad Glasbruket 3, Kontorsanpassning