2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska Konsulter - Fuktsakkunnig & Inomhusmiljöutredare
Beskrivning: Upphandling av tekniska konsulter avseende Fuktsakkunnig & inomhusmiljöutredare
Intern identifierare: SFB-2025-00426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313400 Miljökonsekvensbedömning för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Teknisk konsult avseende Fukt och inomhusmiljöutredare
Beskrivning: Fuktsakkunnig och inomhusmiljöutredare
Intern identifierare: 1786697-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Teknisk konsult avseende Inomhusmiljöutredare
Beskrivning: Inomhusmiljöutredare
Intern identifierare: 1804069-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Teknisk konsult avseende Fuktsakkunnig
Beskrivning: Fuktsakkunnig
Intern identifierare: 1804081-2