2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begäran om information (RFI) - Datorer, surfplattor och mobiltelefoner med tillhörande tjänster
Beskrivning: Avsikten med denna RFI är att få marknadskännedom inför upphandling av datorer, surfplattor och mobiltelefoner med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 25/106
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner