831068-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Anestesi- och intensivvårdsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnestesi- och intensivvårdsmaterial
BeskrivningAndningsballonger/blåsor, andningstränare, befuktningsflaskor/system, CPAP-masker och set, masker- syrgas, narkos, nebulisering, filter, fukt/värmeväxlare, sugkatetrar, slutna sugsystem, andningsslangar och system
Intern identifierareVF2024-00037
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del
Intern identifierare1645375-67ab1d09491d053736d1d4f9
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare1645377-67ab1d09491d053736d1d4fc