See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steriliseringsmaterial
Beskrivning: Upphandling av förbrukningsmaterial till sterilisering
Intern identifierare: VF2025-00017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Intern identifierare: 1676805-67ecdcdf945ff9f40c66dd82
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1676806-67ecdcdf945ff9f40c66dd85