83119-2020 - ResultatSverige-Knivsta: Handledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konkurrensutsättning inom dynamiskt inköpssystem, handledning personal, Biståndsenheten
Referensnummer: SN-2019/381
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Handledning personal Tierps, Östhammar, Sandvikens, Enköpings kommun, Heby, Knivsta och Håbo kommun 20812, Handledning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen