2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av bärgningsbil
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en (1) styck bärgningsbil till Vreta utbildningscentrum i Linköping.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144220 Bärgningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118702:Lot:1