See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Bygg
Beskrivning: Upphandlingen ska tillgodose Sala kommuns löpande behov av byggarbeten. Ramavtal avses tecknas med tre (3) entreprenörer.
Intern identifierare: KS 2023/1183
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Beskrivning: Delen väljs av leverantör om "ESPD" EJ används.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering av anbud
Beskrivning: Ramavtal Byggnadsarbeten