2. Förfarande
Förfarande
Titel: Metabolomics Analysis
Beskrivning: This procurement covers Metabolomics analysis (the Services), as specified in the RFT.
Intern identifierare: EUI 25 062
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73100000 Forskning och experimentell utveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000