2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Städtjänster samt klotter och sanering
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 25/46
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: 1777123-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 1827341-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2
Intern identifierare: 1827342-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 3
Intern identifierare: 1827350-3