831505-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – RFI Utrustning för tandvårdsmottagning
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Utrustning för tandvårdsmottagning
BeskrivningUtrustning för tandläkarmottagning
Intern identifierare2024-2462
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning