2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekshyllor till Vetlanda bibliotek
Beskrivning: Bibliotekshyllor till Vetlanda bibliotek
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39155000 Biblioteksmöbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39155100 Biblioteksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bibliotekshyllor