2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Denna upphandling avser att täcka behovet av upphandlingskonsulter hos Järfälla kommun.
Intern identifierare: Kst 2025/347
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000