83236-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänst till Akademiska Hus, Karolinska Institutet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänst till Akademiska Hus, Karolinska Institutet
BeskrivningStädtjänst.
Intern identifierare24/94
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000