See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Endoskopiartiklar 2026 SLL513
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar löpande leveranser av endoskopisartiklar till avropande enheter inom Region Stockholm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123616:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi