2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städrobotar
Beskrivning: Upphandling av städrobotar
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122254:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713430 Dammsugare