2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Grönyteskötsel Arboga
Beskrivning: Uppdraget omfattar park- och trädgårdsarbetare som resurser för säsongsutföranden inom området drift och underhåll avseende park- och grönyteskötsel som utförs inom Arboga kommun.
Intern identifierare: VMKF-U 2025.125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000