83279-2019 - ÄndringSverige-Strängnäs: Terrängfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Terränggående släckbil
Referensnummer: TFN/2019:46-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34113200 Terrängfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende leverans av terränggående släckbil till Räddningstjänsten.