832872-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Polyaluminiumkloridlösning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPolyaluminiumkloridlösning
BeskrivningUpphandlingen avser kommunens behov gällande Polyaluminiumkloridlösning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24312123 Polyaluminiumklorid, 24960000 Olika slag av kemiska produkter, 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001